کنترلر هوشمند موتور به منظور کاهش مصرف انرژی

صنایع سبز به کمک اینورتر های یاسکاوا

 

 

بار عظیم صنعت دنیا را موتورهای القایی بردوش می کشند. موتورهای القائی در توان های متفاوت و با کاربری های مختلف عرضه می گردند. اما مساله مهمی که کاربری این موتورها ( که از آنها با عنوان اسب صنعت نیز یاد می شود ) را گاهی با مشکل مواجه می سازد کنترل گشتاور و سرعت آنها است. به همین منظور از وسایلی به نام درایو Drive یا اینورتر Inverter برای کنترل این موتورها و نیز حفاظت آنها در مقابل خطاها استفاده می کنیم.

با تنظیم کردن درایو در حالات متفاوت می توان قابلیتهای موتور را تغییر داد.

بزرگترین مزیت درایوها افزایش بازدهی یک سیستم و مهمتر از آن صرفه جوئی در مصرف انرژی است.

مجموعه امرن الکتریک در حال حاضر درایوهای یاسکاوا Yaskawa را در تمامی رنجها و با قیمتی بی سابقه و رقابتی به همراه پشتیبانی فنی و مهندسی به بازار صنعت ایران ارائه کرده است.

 

محصولات شرکت یاسکاوا در زمینه سرو و درایو بی نظیر و مثال زدنی هستند. از این جمله می توان به درایوهای سری V1000 , A1000 و یا سرودرایوهای سری Sigma II , Sigma V اشاره نمود. شایان ذکر است شرکت امرن نیز با همکاری شرکت یاسکاوا ، محصولات سرو درایو خود را تحت همین نام (Omron-Yaskawa) تولید و ارائه می نماید.

گزافه نیست اگر بگوئیم یاسکاوا پیشرو در صنعت رباتیک و کنترل حرکت می باشد.

 

 

 

فروشگاه امرن الکتریک نماینده رسمی  امرن  OMRON (ژاپن) ، فونیکس کنتاکت Phoenix contact (آلمان) ، ریتال Rittal (آلمان) ، فوجی الکتریک Fuji Electric (ژاپن) ، بونگشین Bongshin (کره) ، اسیت Esit (ترکیه) ، میکروسونیک Microsonic (آلمان) ، دوپکه Doepke (آلمان) و پپر اند فوکس Pepperl + Fuchs (آلمان) در ایرانوبلاگ تبلیغاتی امرن الکتریک

وبلاگ امرن الکتریک در بلاگفا

www.omron-electric.ir