فیوز مینیاتوری دوپکه

کلید مینیاتوری ( فیوز مینیاتوری ) Doepke DLS6 hsl   با ترمینال فنری بدون پیچ

کلید مینیاتوری DLS6 hsl یکی دیگر از مدلهای جدید فیوز مینیاتوری دوپکه Doepke آلمان است که در مصارف عادی استفاده میشود و در موارد اتصال کوتاه های ضعیف و متوسط کاربرد دارد. ادوات مدل hsi به صورت 1 پل 2 پل 3 پل ، 1p+N ، 3p+N و با جریانهای نامی (6A -125A  ( high current و در انواع B ، C در دسترس هستند.
در صورت استفاده از باسبار شانه ای در انتهای این کلید مینیاتوری ، بدون نیاز به باز کردن کلیدهای مجاور می توان آن را جابجا کرد.
تمام ادوات فیوز مینیاتوری DLS 6 ( منجمله این مدل DLS6 hsl ) از لحاظ سطوح قابل دسترس ایمن هستند. طراحی مدرن و کاربردی و همچنین بدنه پلیمری مرغوب این فیوز مینیاتوری نشان دهنده کیفیت بالا وسطح استاندارد این نسل جدید کلیدها است.

کلیه فیوز مینیاتوری های سری DLS 6 دارای درپوش شیشه ای جهت لیبل گذاری و نیز دو نگهدارنده فنری با قابلیت تنظیم از بالا و پایین جهت نصب بر روی هر نوع ریل می باشند. این کلید های مینیاتوری بصورت ابتکاری و ماژولار طراحی شده اند.

ترمینال فنری تعبیه شده در بالای این فیوزمینیاتوری با خاصیت quick plug-in اجازه اتصال سریع به هادی را می دهد.

قدرت تحمل جریان نامی این فیوز مینیاتوری دوپکه ، 6KA می باشد.

کدینگ : نحوه کد گذاری فیوز مینیاتوری دوپکه آلمان بدین ترتیب است :

DLS6 hsl X YZ
که در آن پارامتر X تیپ فیوز مینیاتوری ( یعنی B,C,D,K,Z ) ، پارامتر Y جریان نامی فیوز مینیاتوری ، پارامتر Z تعداد پل فیوز مینیاتوری را مشخص می کند. بطور مثال کد کلید مینیاتوری نوع C سه پل جریان نامی 25 آمپر بدین صورت خواهد بود :
DLS6 hsl C 25 – 3فیوز مینیاتوری دوپکه


کلید مینیاتوری ( فیوز مینیاتوری ) Doepke DLS6 i برای مصارف صنعتی


کلید مینیاتوری سری DLS6 i دوپکه Doepke آلمان با کاربرد صنعتی در سیستمهایی با ظرفیت اتصال کوتاه بالا طراحی شده است. این فیوز مینیاتوری پر قدرت دوپکه Doepke به دلیل ظرفیت قطع بالای نامی اش ( 10 کیلو آمپر ) برای استفاده در منابع تغذیه و کاربردهایی با قدرت اتصال کوتاه بالا مانند محیطهای صنعتی مناسب است. فیوز مینیاتوری Doepke DLS6 i با تیپهای مختلف B , C , D , K , Z تولید می گردد. همچنین رنج وسیع جریان نامی برای این فیوز مینیاتوری که از 0.3A تا 125A   به صورت 1 پل ، 2 پل ، 3پل و 4 پل موجود است ، امکان استفاده این فیوز مینیاتوری در موارد حفاظتی خواسته شده را امکان پذیر میسازد و کاربردهای وسیعی دارد.

به دلیل وجود باسبار در انتهای این فیوز مینیاتوری ، بدون نیاز به باز کردن کلیدهای مجاور می توان آن را جابجا کرد که این امر به نوبه خود سهولت کار را برای تابلوهای صنعتی فراهم می سازد.
قدرت تحمل جریان نامی این مینیاتوری دوپکه ، 10KA می باشد.

کدینگ : نحوه کد گذاری کلید مینیاتوری دوپکه آلمان بدین ترتیب است :

DLS6 i X YZ
که در آن پارامتر X تیپ کلید مینیاتوری ( یعنی B,C,D,K,Z ) ، پارامتر Y جریان نامی کلید مینیاتوری ، پارامتر Z تعداد پل فیوز مینیاتوری را مشخص می کند. بطور مثال کد فیوز مینیاتوری نوع C سه پل جریان نامی 25 آمپر بدین صورت خواهد بود :
DLS6 i C 25 – 3

کلمات کلیدی: , , , , , , , , , , , , , .

منبع : سایت شرکت اتصالات کابل آریا ، نماینده رسمی دوپکه در ایران

مقاله فیوز مینیاتوری ( کلید مینیاتوری ) در انجمن مهندسین ایران

مقاله فیوز مینیاتوری ( کلید مینیاتوری ) در انجمن تالارهای پارسی phalls