نمایشگر دیجیتال وزن Loadcell Digital Indicator یکی از ارکان اصلی یک سیستم توزین و سنجش وزن یا نیرو می باشد. در واقع نتیجه کار سنجش لودسل یا مجموعه لودسل های یک سامانه نهایتا توسط این نمایشگر لودسل نمایش داده می شود.

نمایشگرهای دیجیتال مخصوص لودسل به انواع زیر تقسیم بندی می شوند :


 

 

 نمایشگر لودسل عادی

نمایشگر دیجیتال معمولی Digital Indicator :

این نمایشگر های لودسل دارای کارایی مناسب برای استفاده های معمولی و ساده هستند. خروجی آنها به نسبت سایر مدلها محدود تر بوده و عملکرد ساده ای دارند. بالطبع قیمت این نمایشگر ها به نسبت سایر مدلها پایینتر می باشد.

 

 

 

نمایشگر لودسل پیشرفته 

نمایشگر دیجیتال با کارایی بالا High Performance Digital Indicator :

این نمایشگر ها دارای امکانات پیشرفته و گسترده برای کاربردهای حرفه ای و ویژه می باشند. خروجی های متنوع و حافظه بیشتر از امکانات این نمایشگرهای لودسل می باشد.

 

 

نمایشگر لودسل فونت درشت

نمایشگر دیجیتال با صفحه درشت Large Display Digital Indicator :

این نمایشگر ها دارای سون سگمنت Seven Segment LED های فوق العاده بزرگ هستند و برای نصب در ارتفاع و فواصلی که رویت ارقام مشکل است ، ایده آل هستند. مدلهایی از این نمایشگر به ارتباط بیسیم WireLess مجهز هستند.

 

 

نمایشگر لودسل بیسیم دستی

نمایشگر دیجیتال دستی بیسیم Handy Digital Indicator :

این نمایشگر های بیسیم با آنت معمولی تا 30 متر و با آنتن ویژه تا 100 متر برد دارند. تکنولوژی ارتباط بیسیم این نمایشگرها مبتنی بر بلوتوث Bluetooth می باشد. به وسیله باطری قلمی تغذیه می شوند و سبک و قابل حمل هستند. برخی از انواع این نمایشگر ، قابلیت کنترل از راه دور لودسل ( جرثقیل سقفی ) LoadCell Remote Control را نیز دارند .

 

 

نمایشگر لودسل گرافیکی

نمایشگر دیجیتال گرافیکی High Speed Graphic Indicator :

این نمایشگر ها دارای صفحه نمایش لمسی رنگی LCD بوده و توانایی نمایش گراف های متنوعی را دارند.

 

 

نمایشگر پرینتر لودسل

نمایشگر و چاپگر دیجیتال Digital Impact Printer :

این نمایشگر / چاپگر ها توانایی چاپ خروجی نتایج را دارا می باشند. سیستم چاپ این دستگاهها بصورت سوزنی Dot Printer و یا حرارتی Thermal Printer می باشد. کاربرد این دستگاه بیشتر در پروژه های توزین صنعتی است.

 

 

فروشگاه امرن الکتریک انواع نمایشگر لودسل دیجیتالی از برندهای معتبر لودسل بونگشین Bongshin کره جنوبی ، لودسل اسیت Esit ترکیه ، لودسل لاسوکس Ladcaux چین را با بهترین قیمت ارائه می نماید. لطفا جهت کسب اطلاعات بیشتر با بخش فروش لودسل تماس حاصل فرمایید.

 

 

 

مقالات مرتبط :   سنسور وزن لودسل ، جانکشن باکس Junction Box لودسل

 

 

 

فروشگاه امرن الکتریک نماینده رسمی  امرن  OMRON (ژاپن) ، فونیکس کنتاکت Phoenix contact (آلمان) ، ریتال Rittal (آلمان) ، فوجی الکتریک Fuji Electric (ژاپن) ، بونگشین Bongshin (کره) ، اسیت Esit (ترکیه) ، میکروسونیک Microsonic (آلمان) ، دوپکه Doepke (آلمان) و پپر اند فوکس Pepperl + Fuchs (آلمان) در ایران

 

 

وبلاگ تبلیغاتی امرن الکتریک

وبلاگ امرن الکتریک در بلاگفا

www.omron-electric.ir