نرم افزار  CX-Supervisor از گروه نرم افزارهای Scada بوده كه استقاده از آن بسیار آسان می باشد. با بسیاری از قابلیت ها كه  تنها در نرم افزارهای گران قیمت می یابید این نرم افزار به سرعت و به آسانی و با اطمینان،  اطلاعات را از دستگاه شما جمع آوری كرده و به روش های متنوعی آن را نمایش می دهد. در نسخه 3 این نرم افزار قدرت و سهولت در استفاده، بیشتر مورد توجه قرار گرفته است. این نرم افزار در سایت نورآرا نیز ارائه می گردد.

 نرم افزار امرن

ساده و سریع در تنظیمات نمودار ثبت اطلاعات به طور كامل دچار تغییر شده تا شما بتوانید اطلاعات دستگاهتان را به سرعت تجزیه و تحلیل كنید. قابلیت بزرگنمایی و نیز به شكل دست درآمدن نشانگر ماوس به شما كمك می كند تا نمودار را به راحتی تجزیه و تحلیل نمایید. با اضافه شدن نشانگرهای عمودی و افقی به راحتی می توانید تمامی نقاط نمودار را ردیابی نمایید. همچنین شما می توانید اطلاعات گذشته یك نمودار را یر روی نمودار حاضر بیاورید و به راحتی این دو نمودار را مقایسه نمایید.

 

توسعه كتابخانه گرافیكی


 
كتابخانه گرافیكی به طور فوق العاده ای گسترش یافته و توابع هوشمند نیز به آن اضافه شده است. همچنین شما می توانید برای خودتان  كتابخانه بسازید و در مواقع لزوم دوباره ار آن استفاده نمایید. با وجود كتابخانه جدید این امكان فراهم شده است تا شما بتوانید طراحی یكسانی برای نمایشگرهای NS و CX-Supervisor داشته باشید.

 

گسترش پشتیبانی از عكس


 
هم اكنون شما میتوانید از عكس های JPEG و GIF  و نیز از عكس به عنوان پس زمینه استفاده نمایید. امكان تبدیلMetafile ها در CX-Supervisor به المانهای گرافیكی امكان پذیر شده است.

 

شبیه سازی بسیار آسان


 
با اضافه شدن CX-Supervisor به مجموعه CX-One شما به راحتی می توانید برنامه خود را شبیه سازی نمایید. این قابلیت به شما این امكان را می دهد تا برنامه خود را بدون داشتن Runtime با برنامه PLC به راحتی آزمایش نمایید. در مجموعه  Developer یك Runtime رایگان قرار داده شده تا شما بتوانید بدون داشتن قفل سخت افزاری برنامه خود را آزمایش نمایید. 

 

نگهداری از راه دور


 
این قابلیت ار طریق بستر web فراهم شده و شما می توانید به راحتی خطاها را دیده و به بررسی آنها بپردازید. این عملیات از طریق یك Browser و از هركجا امكان پذیر است.

 

و امكانات بسیار دیگر...


 
پشتیبانی از FINS Gateway  این امكان را به شما می دهد تا هرجا كه نیاز به استفاده از آن برای تبادل اطلاعات دارید به راحتی استفاده نمایید. رابط .Net به كاربران حرفه ای اجازه توسعه برتامه های خود را به راحتی می دهد. 

 

 

جهت کسب اطلاعات بیشتر مطالعه فرمایید : 

وبلاگ مقالات امرن الکتریک      وبلاگ کاربران امرن الکتریک

 

فروشگاه امرن الکتریک  نماینده رسمی برندهای جهانی زیر در ایران می باشد : 

نماینده رسمی امرن OMRON (ژاپن)

نماینده رسمی فونیکس کنتاکت Phoenix contact (آلمان)

نماینده رسمی ریتال Rittal (آلمان)

نماینده رسمی فوجی الکتریک Fuji Electric (ژاپن)

نماینده رسمی بونگشین Bongshin (کره)

نماینده رسمی اسیت Esit (ترکیه)

نماینده رسمی میکروسونیک Microsonic (آلمان)

نماینده رسمی دوپکه Doepke (آلمان)

نماینده رسمی پپر اند فوکس Pepperl + Fuchs (آلمان)

نماینده رسمی یاسکاوا Yaskawa (ژاپن)

نماینده رسمی میتسوبیشی Mitsubishi (ژاپن) در ایران

 

کلیه حقوق برای شرکت اتوماسیون صنعتی مارلیک محفوظ می باشد . (1395 / 2016 ) توسط مدیرسایت : نورآرا