بررسی دقیقتر پی ال سی امرن OMRON CP1L

با استفاده از این سری PLC کامپکت امرن ، شركت Omron قابلیتهای پیشرفته پی ال سی ماژولار را در اختیار شما قرار می دهد. این مدل جدید قابل ارتقا، دارای سرعت بالاتر نسبت به سایر مدلها ، و دارای قابلیتهای بسیار بالا در رده خود می باشد

ویژگی های پی ال سی امرن OMRON CP1L در یك نگاه:

• 4 ورودی و 2 خروجی پرسرعت (100 كبلو هرتز)
• مدلهای DC و AC با تعداد  30،20،14،10، 40 و 60 ورودی خروجی
• سازگاری دستورات با مدلهای CP1H، CJ1 و ‍CS1
• دارای پورت USB
• قابلیت اتصال پورتهای RS232 و RS422/485
• قابل ارتقا تا 180 ورودی – خروجی با انواع مختلف كارتها
• توابع Motion
• برنامه ریزی از طریقCX-One

 

قابلیت اتصال یك نمایشگر كوچك و كارآمد

 

فروش plc امرن

توسط این نمایشگر شما می توانید هر مقدار داخلی پی ال سی امرن OMRON CP1L را تغییر دهید و این موضوع شما را بی نیاز از خریداری نمایشگرهای گرانقیمت اچ ام آی HMI جهت كارهای جزئی می كند. همچنین این نمایشگر انواع خطاها را نیز نمایش می دهد.

 
برنامه نویسی آسان و مشابه با سایر  انواع PLC امرن

با استفاده از نرم افزار CX-One شما به یك روش برای تمامی انواع PLC امرن برنامه می نویسید و این در زمان شما صرفه جویی كرده و كاراییتان را بالا می برد. این نرم افزار شما را قادر می سازد تا تمامی ادوات Omron نظیر انواع PLC امرن  ، نمایشگر صنعتی اچ ام آی HMI  ، شبكه ، سرو سیستم امرن Omron Servo system ، اینورتر امرن Omron Inverter ، سنسور امرن Omron sensor و كنترلر دما omron را برنامه ریزی نمایید.

خرید پی ال سی omron

  قابلیت ویژه در كنترل حركت یا موشن کنترلر امرن (OMRON Motion Controller)


plc امرن

تركیب ورودی ها پرسرعت ، خروجی های پر سرعت و دستورات ویژه، پی ال سی امرن OMRON CP1L را برای كاربردهای شما ایده آل ساخته است.

 
بزرگ فكر كنید ... ساده شروع كنید

زمانی كه شما نیاز به یك سیستم ساده و اقتصادی دارید، و یا به سیستمهای كوچك و یا پیچیده نیاز دارید، مدلهای پی ال سی امرن OMRON CP1L عملیات مورد نظر شما را همانطور كه انتظار دارید، انجام می‌دهند.

پی ال سی امرن

  ارتقا سیستم

 

plc امرنسری PLC کامپکت امرن ، بر خلاف نامشان ، قابلیتهای پیشرفته پی ال سی ماژولار را تا حد کافی در اختیار کاربر قرار داده و کارتها و ماژولهای توسعه جهت PLC کامپکت OMRON امرن ، قابلیت ارتقاء PLC کامپکت امرن را فراهم می نماید.

 

لینک مستقیم محصول  Omron CP1L Compact PLC 

لینک مستقیم مدل ساده تر Omron CP1E Compact PLC