شرکت Omron ژاپن ، رنج کارت های PLC کامپکت خود را کاملتر نمودرنج کارت های توسعه ورودی و خروجی یا اکسپنشن کارت برای plc های سری CP1 در زیر گروه پی ال سی های کامپکت omron با چهار مدل کارت کاملا جدید گسترش یافته است .

این کارتهای جدید شامل ورودی های آنالوگ، خروجی های آنالوگ ، کارتهای ورودی و خروجی آنالوگ همراه باهم (ترکیبی)  می باشد.

این اکسپنشن کارتهای ورودی آنالوگ جدید ، برای سنجش و کنترل با دقت بالا در سیستمهای اتوماسیون صنعتی توسط شرکت امرن در رده PLC کامپکت ارائه شده است.  رزولوشن بالای این کارت ها (12000) ، آنها را برای اندازه گیری با دقت بالای  فشار ، کنترل جریان وکنترل کیفیت با استفاده از سنسورهای اندازه گیری مناسب می سازد و با توجه به قیمت و رده کاربری آنها بسیار مقرون به صرفه و کارآمد هستند.

 کارت توسعه آنالوگ پی ال سی امرون

 

شرکت امرن OMRON در کنار ارائه کارت توسعه ورودی آنالوگ 4 کانالهCP1W-AD042   و کارت خروجی آنالوگ 4 کاناله CP1W-DA042   ،  همچنین دو کارت توسعه وروی خروجی آنالوگ با 4 کانال ورودی ، 2 کانال خروجی   CP1W-MAD42 و 4 کانال خروجی CP1W-MAD44  هم روانه بازار کرده است . استفاده از کارتهای ترکیبی آنالوگ جدید در مواردی که تعداد  expansion ها محدود است وهمچنین نیاز به صرف هزینه ی کمتری است یک راه حل ایده آل در دنیای اتوماسیون صنعتی به حساب می آید .

 

omron compact PLC

جهت کسب اطلاعات بیشتر و دریافت مشاوره فنی با این شرکت تماس حاصل فرمایید.

 

فروشگاه امرن الکتریک نماینده رسمی  امرن  OMRON (ژاپن) ، فونیکس کنتاکت Phoenix contact (آلمان) ، ریتال Rittal (آلمان) ، فوجی الکتریکFuji Electric (ژاپن) ، یاسکاوا Yaskawa (ژاپن)، بونگشین Bongshin (کره) ، اسیت Esit (ترکیه) ، میکروسونیک Microsonic (آلمان) ، دوپکهDoepke (آلمان) و پپر اند فوکس Pepperl + Fuchs (آلمان) در ایران

 

 

وبلاگ تبلیغاتی امرن الکتریک

وبلاگ امرن الکتریک در بلاگفا

www.omron-electric.ir